Novinky

ŠVAJČIARSKE ELEKTRIČKY OŽÍVAJÚ

ŠVAJČIARSKE ELEKTRIČKY OŽÍVAJÚ

03/10/2022

Po nejakej dobe sme riešili opäť nový projekt z oblasti železnice.
 
Na čiernohorskej lesnej železnici sa nám podarilo spolu s miestnymi nadšencami vdýchnuť energiu švajčiarskym električkám. Dokázali sme ich pohnúť vlastnou energiou aj bez troleja.
Náhradný zdroj tvorí elektrocentrála CAT spolu s nami navrhnutým výkonovým rozvádzačom, riadením a usmernovačmi na 540V pre trakciu a 1500V pre kúrenie a pomocné pohony.
Akcia sa podarila a prvé skúšobné jazdy úspešne absolvované.
 
 
 
 

Viac informácií


NES Nová Dubnica s.r.o. - NEURALA, Inc.

NES Nová Dubnica s.r.o. - NEURALA, Inc.

14/09/2021

Nová spolupráca prináša nové výzvy. 

Vážený obchodný partneri,

 

Prostredníctvom kooperácie spoločností NES Nová Dubnica s.r.o. - NEURALA, Inc. zefektívňujeme našim zákazníkom kontrolu a tým znižujeme ich náklady.

Ak existujú vo vašej firme hromadné výrobné operácie, ktoré vyžadujú vizuálnu kontrolu kvality alebo triedenie, a ich súčasný stav nie je vyhovujúci, prípadne je príliš nákladný, máme pre Vás riešenie v podobe umelej inteligencie, ktorá dokáže spraviť proces kontroly presnejším a hlavne menej nákladným.

V NES Nová Dubnica s.r.o. Vám pomôžeme nasadiť inšpekciu postavenú na cenovo-efektívnej technológii od spoločnosti Neurala, Inc.
 
V prípade záujmu by sme mohli presnejšie určiť, ako by vision AI softvér pomohol Vašej firme takisto pri osobnom rozhovore s našimi špecialistami z NES Nová Dubnica s.r.o.
 
 
Viac tu:

Vylepšite kontrolu kvality pomocou softvéru Vision AI

Viac informácií